Lapteviečiai

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Pradinis

Gedulo ir Vilties dienos minėjimas ir paroda

El. paštas Spausdinti

2019-06-14 laptaviečiai dalyvaus iškilmingame Gedulo ir vilties dienos minėjime Lietuvos Respublikos Seime bei kituose renginiuose.

Lietuvos Respublikos Seimo rūmų Vitražo galerijoje veikia lapteviečio Viliaus Kairio paroda „Kad nepasikartotų, kad niekada nepasikartotų...“ (birželio 3–28 d. Plačiau apie parodą: http://genocid.lt/muziejus/lt/380/c/ ir http://genocid.lt/muziejus/lt/2848/a/
Kviečiame apsilankyti.


2019 m. birželio 15 d. , šeštadienį, kviečiame atvykti į Lietuvos liaudies buities muziejų prie žeminukės-jurtos paminėti Gedulo ir Vilties dieną bei ekspedicijos Lena'89 trisdešimtąsias metines, dalyvauti Dalios Grinkevičiūtės atminties ir pagarbos medalių įteikimo ceremonijoje; apžiūrėti Raimondo Urbakavičiaus ir Gintauto Aleknos fotografijų bei Aleksandros Inokentjevos-Bočiariovos (Saha respublika) reprodukcijų parodas, jakutų pastatytą SERGE. Renginyje dalyvaus LR Seimo ir Vyriausybės nariai bei kiti garbūs svečiai. Renginį ves aktorius Petras Venslovas, dalyvaus Rimantas Vaičekonis ir vokalinė grupė.

Pagerbsime ir 2018-11-18 amžino poilsio iškeliavusią mūsų mylimą Agafiją Pticiną. a.a. Agafijos Ptycynos laiškas, skirtas Lietuvos šimtmečiui ir lietuvių bei jakutų draugystei, yra čia (rusų kalba).

Renginio pradžia 12:00. Programa yra čia.